Відкриття ринку землі: Що на кону?

Песецький Валерій
Песецький Валерій

Політолог, громадський діяч, видавець, заступник директора Українського центру соціальної аналітики

з відкритих джерел

Остаточна доля закону буде залежати від народу – вийдуть українці стояти за свою землю, чи ні. Але якщо він буде прийнятий, то це поставить хрест на популярності президента Володимира Зеленського та його партії, а вибори в місцеві органи самоврядування будуть програні.

Про це пише Валерій Песецький на своїй сторінці в Facebook.

Україна - без землі? Перший крок зроблено.

Верховна Рада в першому читанні і за основу проголосувала за проект закону № 2178-10 від "Слуги народу" про продаж сільськогосподарської землі.

Відповідне рішення підтримали 240 народних депутатів.

Безуспішною спробою зупинити розпродаж землі став законопроект ОПЗЖ, яка запропонувала продовжити мораторій до проведення референдуму.

У відповідь на протест Юлії Тимошенко нардеп від "Слуги народу" Мар'ян Заблоцький зачитав законопроект Юлії Володимирівни 2008 року про скасування мораторію на продаж землі. Примітно, що останнім пропонувалося продавати землю іноземцям та іноземним компаніям.

Судячи з усього тепер слово "за вулицею". Вийдуть українці на масовий протест чи ні? Будуть стояти за свою землю або махнуть їй ручкою на прощання? Багато в чому від цього буде залежати остаточна доля закону. Втім, якщо він все ж буде прийнятий, то поставить хрест на всенародній популярності Зеленського та його однопартійців, що не відбулися в ролі "слуг народу". Цілком заслужено. Так що на місцевих виборах добудувати владну вертикаль до рівня місцевих органів самоврядування СН не вдасться.

Валерій Песецький

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...