В Україні вперше відбудеться фестиваль дитячих українських фільмів

У Лондоні пройдуть Дні українського кіно Fakty

Фестиваль проводиться задля популяризації національних фільмів серед дітей та підлітків

В Україні вперше пройде кіноклубний фестиваль "Українське дитяче кіно", покази триватимуть з листопада по 20 грудня 2019 року.

Про це повідомляє пресслужба Держкіно.

Фестиваль проводиться задля популяризації національних фільмів серед дітей та підлітків, його орієнтовано на широку глядацьку аудиторію – у тому числі в невеликих містах та селах, у яких немає можливості влаштовувати кінотеатральні покази. Для участі запрошуються всі охочі – для цього необхідно заповнити заявку на сайті "Кіноклуб. Всеукраїнська мережа". Проєкт втілено за підтримки Державного агентства України з питань кіно та фестивалю кіно для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест".

Безкоштовний та легальний доступ до фільмів надається для показів у рамках кіноклубів, дискусійних клубів, позакласних занять та шкільних уроків. Усі картини представлені в українській озвучці.

У програмі кіноклубного фестивалю – анімаційний фентезі-фільм Микита Кожум’яка Манука Депояна, сімейний комедійний мюзикл Анатолія Матешка Кінофільм ʺТрубачʺ, пригодницький біографічний фільм Іван Сила / Strong Ivan, анімаційний казково-пізнавальний серіал Моя країна – Україна та добірка найкращої української анімації від студії ʺУкрАнімаФільмʺ – від класики, на якій виросло не одне покоління дітей (ʺКапітошкаʺ, ʺЯк Петрик П’яточкін слоників рахувавʺ), до нових робіт українських режисерів, які представляють країну на міжнародних кінофорумах. Крім того, в рамках фестивалю глядачі зможуть оцінити 30 фільмів-фіналістів конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми, від Совеня Чарлі – Чілдрен Кінофест.

Нагадаємо, з 5 по 8 грудня у Лондоні пройдуть Дні українського кіно, в рамках яких відбудуться покази спеціальної добірки українських фільмів.

Loading...
Loading...
Loading...