Новини » Політика 138 Читать эту новость на русском

Україна та Індія розглядають можливість лібералізації візового режиму

Ще одним важливим питанням є посилення співпраці у сфері освіти

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко та Посол Республіки Індія в Україні Партха Сатпатхі Міністерство закордонних справ України

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко прийняв Посла Республіки Індія в Україні Партху Сатпатхі, серед іншого сторони обговорили питання лібералізації візового режиму між державами. Про це повідомляє пресслужба МЗС України.

Згідно з повідомленням, зустріч дипломатів відбулася у вівторок, 12 листопада. Співрозмовники обговорили широке коло питань порядку денного українсько-індійських відносин, відзначивши важливість активізації політичного діалогу на високому і найвищому рівнях.

Як зазначається, сторони домовилися забезпечити подальшу конструктивну роботу в рамках Міжурядової українсько-індійської комісії по торгівельному, економічному, науковому, технічному, промисловому і культурному співробітництву.

Крім того, значну увагу сторони приділили питанням посилення співпраці в сфері освіти та лібералізації візового режиму.

Нагадаємо, нещодавно Україна підписала безвіз із Монголією. Тепер українці отримають право в’їжджати і перебувати в Монголії без віз строком на 90 днів упродовж 180 днів.

Loading...
Loading...
Loading...