Новини » Політика 3606 Читать эту новость на русском

Учасники акції протесту проти продажу землі зустріли нардепів криками "Ганьба!"

Акція протесту проти продажу землі ZIK

Люди дуже обурені рішенням ВРУ щодо ринку землі

Учасники акції протесту проти продажу землі зустріли ухвалене у ВРУ рішення про підтримку за основу законопроєкту про обіг земель сільськогосподарського призначення криками "Ганьба!".

Про це під час включення з акції протесту з-під будівлі ВРУ в ефірі телеканалу ZIK повідомила кореспондентка Єлизавета Будас.

Кореспондентка розповіла, що сотні активістів, які зібралися на акцію із самісінького ранку, зустрічали народних депутатів, які виходили із центрального входу будівлі ВРУ, криками "Ганьба!". З її слів, люди дуже обурені діями парламентарів.

Єлизавета Будас також поінформувала, що правоохоронців на площі біля парламенту є чимало, вони стежать за дотриманням порядку та безпекою мітингувальників і представників ЗМІ.

Нагадаємо, 13 листопада Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №2178-10 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення

Як повідомляли, у понеділок, 11 листопада, учасники акцій протесту проти земельної реформи перекрили головні автомагістралі країни.

12 листопада під стінами Верховної Ради України фермери зібралися на акцію проти продажу сільськогосподарських земель.

Сьогодні аграрії, які вкотре вийшли на акцію протесту до будівлі парламенту, принесли тушу свині у труні як символ того, що станеться з українським фермерством та селом внаслідок ухвалення законопроєктів про продаж землі.

Більше читайте у нашому матеріалі - Болюче "земельне питання": Чому українці проти ринку землі і не вірять у президентські обіцянки.

Loading...
Loading...
Loading...