Новини » Політика 104 Читать эту новость на русском

У ВРУ починають працювати над новим законопроєктом щодо медіа, - Павленко

До роботи залучатимуть експертів, представників ЗМІ та міжнародних організацій

Народний депутат України від "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Павленко

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради ухвалив рішення почати роботу над новим законопроєктом щодо медіа. Про це заявив народний депутат із фракції "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Павленко у кулуарах комітетів парламенту, передає телеканал ZIK.  

"Комітет ухвалив рішення почати роботу над новим законопроєктом щодо медіа. Комітет доручив профільному підкомітету щодо інформаційної політики очолити цей процес. Разом з тим комітет так само ухвалив рішення до цієї роботи залучити експертів, представників ЗМІ, громадських організацій, міжнародних організацій, зокрема Ради Європи, з тим, аби в рамках цієї робочої групи напрацювати вже перший варіант законопроєкту", - зазначив нардеп.

Павленко також наголосив, що при підготовці відповідного проєкту залучалися всі зацікавлені сторони, це дозволить уникнути в документі небезпечних для ЗМІ пунктів.

"Тут теж були наші наполягання, щоб цей проєкт закону писався не кулуарно, а потім був використаний комітет і більшість, яка є у партії влади для його ухвалення. А щоб саме комітет, на його майданчику, із залученням усіх зацікавлених як представників влади, так і опозиції, готував вже проєкт законів. Це дає надію, що найбільш резонансні, найбільш небезпечні для свободи слова пункти, їх не буде в редакції законопроєкту", - розповів він.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів до 31 грудня 2019 року внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт щодо врегулювання діяльності засобів масової інформації.

загрузка...
загрузка...
Loading...