Новини » Політика 301 Читать эту новость на русском

"Stop It! Nord Stream-2": флешмоб об'єднує прогресивних суспільно-політичних діячів з усього світу

Акція вже відбулася у Вільнюсі та Берліні

Російська екоактивістка, політемігрантка Євгенія Чирікова проводить міжнародний загальноєвропейський флешмоб проти завершення проєкту Nord Stream-2. Про це вона розповіла на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з повідомленням, до флешмобу приєдналися російські активісти і політемігранти, які брали участь у Форумі вільної Росії в Вільнюсі, а також ті, хто зібрався біля музею Берлінської стіни.

Як зазначається, до Чирікової приєдналися опозиційний політик Гаррі Каспаров, російський музичний критик Артемій Троїцький, російський поет Лев Рубінштейн, німецький еколог, політик і режисер-документаліст Ребекка Хармс.

Слід зауважити, що ім'я Євгенії Чирікової стало відоме загалу після того, як почалися протести проти вирубки Хімкинського лісу в Підмосков'ї. Через тиск зі сторони влади в 2015 році жінці разом із сім'єю довелося переїхати до Естонії.

Нагадаємо, екологи стверджують, що будівництво "Північного потоку-2" підпише екосистемі смертний вирок та залишить Балтійське море без фауни.

Однак у Росії вважають, що це причіпки фондів природи, які роздмухують проблему на порожньому місці, а сам проект ніякої загрози екосистемі регіону не несе.

Loading...
Loading...
Loading...