Разом з Кондзелею затримали її спільницю – ексзаступницю міністра культури України

Вікторія Ліснича.

Їх затримали безпосередньо після одержання першого траншу неправомірної вигоди у сумі 150 тис. дол. США

Правохоронці за підозрою у отриманні неправомірної вигоди викрили та затримали також спільницю працівниці Офісу президента України Світлани Кондзелі – ексзаступницю міністра культури України (2011 р.) Вікторію Лісничу.

"12 листопада детективи Національного бюро під процесуальним керівництвом прокурорів САП викрили та затримали за підозрою у отриманні неправомірної вигоди учасників організованої злочинної групи, серед яких – працівниця Офісу Президента України", – повідомляє пресслужба НАБУ.

Зазначають, що внаслідок проведення операції "під прикриттям" (негласних слідчих розшукових дій) детективи НАБУ задокументували вимагання неправомірної вигоди у розмірі 300 тис. дол. США з фізичної особи за сприяння у призначенні на керівну посаду до НАК "Нафтогаз України".

Осіб затримано відповідно до ст.208 КПК України. Наразі здійснюються невідкладні слідчі дії, до яких залучені працівники СБУ. Вирішують питання повідомлення про підозру.

"Керівницю одного з Головних департаментів Офісу Президента України, її спільницю – ексзаступницю Міністра культури України (2011 р.) – та інших учасників угруповання затримали безпосередньо після одержання першого траншу неправомірної вигоди у сумі 150 тис. дол. США", – повідомляють у НАБУ.

Ім’я спільниці Світлани Кондзелі повідомило видання Українська правда. Це ексзаступниця міністра культури Вікторія Ліснича.

Ліснича обіймала посаду заступниці міністра культури Михайла Кулиняка з вересня 2010 по жовтень 2011 року.

У січні 2012 року Кулиняк призначив її гендиректором заповідника "Києво-Печерська Лавра".

У серпні 2012 року Лісничу звинуватили у безпідставних масових звільненнях, отриманні хабара, махінаціях з документами і підтримці "сірих" фінансових схем.

В інтерв’ю УП вона спростувала всі звинувачення на свою адресу.

10 серпня Мінкульт звільнив її з посади у зв’язку із грубими порушеннями трудового законодавства й умов контракту між нею та міністерством.

Нагадаємо, у Зеленського прокоментували затримання чиновниці ОП.Loading...