live
Новини » Політика 107 Читать эту новость на русском

Продаж землі: Німченко вказав на зв’язок між розглядом "земельного" питання із візитом місії МВФ

Василь Німченко
загрузка...
загрузка...

До України прибуває місія МВФ

Не виключено, що представників місії МВФ можуть посадити на гостьових трибунах ВРУ, щоб голосувати за відкриття ринку землі і звітувати про виконання обіцянок.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканалу ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Василь Німченко.

Нардеп наголосив, що питання щодо продажу землі, розгляд якого у ці хвилини розпочався у ВРУ, слід вирішувати на референдумі, адже саме українці як джерело влади повинні сказати своє слово щодо цього.

Відповідаючи на запитання, хто лобіює питання щодо відкриття ринку землі, парламентар звернув увагу на те, що завтра до України прибуває місія Міжнародного валютного фонду, який дотує Україну і дає транші.

"Вони завтра прибувають, і я не виключаю, що націю опустять до того, що навіть їх посадять нагорі, у гостьових трибунах, а тут будуть голосувати і казати, що "ми виконуємо обіцянки, які вам дали", те, що є у меморандумі, те, що підписано у проєкті меморандуму, а там є наміри прем'єр-міністра, Національного банку і міністерства фінансів. Трійка велика – вони підписують цей проєкт меморандуму, відсилають у США, і в США там дивляться і кажуть – хлопці, треба продати ще і землю, інакше ми вам грошей не дамо", – заявив Василь Німченко.

Як повідомляли, у понеділок, 11 листопада, учасники акцій протесту проти земельної реформи перекрили головні автомагістралі країни.

12 листопада під стінами Верховної Ради України фермери зібралися на акцію проти продажу сільськогосподарських земель.

Сьогодні аграрії, які вкотре вийшли на акцію протесту до будівлі парламенту, принесли тушу свині у труні як символ того, що станеться з українським фермерством та селом внаслідок ухвалення законопроєктів про продаж землі.

Представники монобільшості заблокували трибуну у сесійній залі ВРУ. Між нардепами із різних політсил, які мають різні позиції стосовно відкриття ринку землі, розгорілись суперечки та словесні перепалки.

Loading...
Loading...
Loading...