live
Новини » Політика 170 Читать эту новость на русском

НАБУ завершило розслідування справи ексголови НАЗК Наталії Корчак

УНІАН

<nbsp;>

загрузка...
загрузка...

Експосадовиця не внесла до декларації за 2016 рік відомості про авто, яке перебувало в її постійному користуванні

Детективи Національного антикорупційного бюро завершили слідство у справі недостовірного декларування експосадовицею Національного агентства з питань запобігання корупції Наталією Корчак.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

"12 листопада 2019 року підозрюваній та її захисникам відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення перед складанням обвинувального акту і його скерування до суду", – йдеться у повідомленні.

Слідство встановило, що колишня членкиня НАЗК не внесла до декларації за 2016 рік відомості про авто, яке перебувало в її постійному користуванні. Це авто у 2016 році придбала мати її чоловіка за 544,39 тис. грн, однак станом на 31 грудня 2016 року це майно перебувало в постійному користуванні експосадовиці НАЗК та її чоловіка. Відтак, за законом, цей факт мав бути відображений у декларації за 2016 рік, чого експосадовець не зробила.

Нагадаємо, детективи Національного бюро повідомили про підозру у недекларуванні статків на понад 0,5 мільйона гривень екскерівнику Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак.

Loading...
Loading...
Loading...