На Одещині учень ледве не потравив дітей газовим балончиком

За такий жарт батькам порушника доведеться заплатити штраф

Школа з відкритих джерел

В одній зі шкіл Суворівського району Одеської області старшокласник увійшов до приміщення сьомого класу і розпилив газовий балончик. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції регіону.

Згідно з повідомленням, інцидент стався напередодні. вранці на перерві дев’ятикласник зайшов до приміщення сьомого класу і розпилив газовий балончик.

На щастя, ніхто не постраждав, завуч навчального закладу оперативно зреагувала на крики дітей і важкий запах у приміщенні та евакуювала всіх.

Як зазначається, винуватець інциденту сам не на жарт перелякався і зізнався, що балончик кілька днів тому підібрав біля смітника. Старшокласника та його батьків запросили відділку поліції.

Оскільки підлітку всього 14 років, за скоєне ним правопорушення до відповідальності була притягнута його мати. Поліцейські склали на жінку протокол за ч. 3 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, відповідно до якого на користь держави їй треба буде сплатити штраф.

Водночас представники органів ювенальної юстиції також слідкуватимуть за поведінкою хлопця та регулярно проводитимуть виховну роботу.

Нагадаємо, у Польщі суд оштрафував чоловіка, який зірвав табличку з почесного консульства України на тисячу злотих (близько 6,4 тис. грн). Інцидент трапився на початку квітня 2019 року у центрі Ополя.

Loading...