Новини » Політика 161 Читать эту новость на русском

Ми не допустимо ухвалення закону про землю у другому читанні, - Королевська

Наталія Королевська

Королевська заявила, що депутати хотіли зробити все, аби продати українську землю

Народний депутат Наталія Королевська від фракції "Опозиційна платформа - За життя" заявила, що в "Опозиційній платформі - За життя" не допустять ухвалення закону про землю у другому читанні. Про це вона сказала у коментарі телеканалу ZIK.

"Наша команда протягом сьогоднішнього дня робила все: блокувала трибуну, ми чітко їм говорили, що вони порушують регламент, що йдуть за повністю неконституційною процедурою. Однак їм було байдуже. За ними стояли вимоги МВФ, олігархи, латифундії. Вони хотіли зробити все, аби продати нашу з вами землю. Тому до другого читання ми, безумовно, підготуємо пакет поправок, будемо далі працювати з депутатським корпусом, будемо доносити інформацію про те, що у другому читанні недопустимо ухвалювати це рішення", - зазначила Королевська.

Вона додала: "Звертаємось до всіх громадян України: протягом наступних двох тижнів депутати приїдуть до вас на округи. Обов’язково постарайтеся зустрітись із ними, постарайтеся їм пояснити, що сьогодні не можна капітулювати, зраджувати український народ. сьогодні не можна продавати Україну. Тільки разом, об’єднавшись із народом нашої країни, ми можемо не допустити ухвалення у другому читанні закону про продаж української землі".

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №2178-10 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.

загрузка...
загрузка...
Loading...