Матір важкохворої акторки Анастасії Заворотнюк можуть заарештувати, - ЗМІ

Жінка отримала понад 300 штрафів за порушення правил дорожнього руху

Анастасія Заворотнюк та її мама Валентина Obozrevatel

Матір російської акторки Анастасії Заворотнюк можуть взяти під варту, оскільки вона не сплатила величезну кількість штрафів через порушення ПДР. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на російські ЗМІ. 

Згідно з повідомленням, матір Анастасії Заворотнюк Валентина, яка володіє розкішною іномаркою "Порше Панамера", може бути заарештована за несплату штрафів. Всього жінка отримала 332 штрафи за дрібні та великі порушення.

"У травні цього року її автомобіль був помічений в Москві на смузі для маршрутних таксі. Штраф до 3 тис. рублів не оплачений, і за законом можливе притягнення власника за статтею 20.25 КпАП за ухилення від виконання адміністративного покарання. А це вже передбачає арешт на строк до 15 діб. І таких неоплачених штрафів, з яких вийшли терміни й можливий арешт, у Валентини Борисівни ще дев'ять. Всі отримані в червні-липні цього року. Десь автовласниця порушила правила паркування, десь занадто розігналася", - зазначають ЗМІ.

Нагадаємо, репери HammAli & Navai разом із артистом російського лейблу BlackStar Мішою Марвіним випустили українськомовну пісню, що називається "Я закохався".

Loading...
Loading...
Loading...