live

Ляшко почубився з Герусом в бомбері за 162 тис. гривень

Ляшко був одягнений у бомбер італійського бренду класу люкс

Близько тижня тому в залі офіційних делегацій (ЗОД) аеропорту "Бориспіль" відбулася бійка між радикалом  Олегом Ляшком і депутатом від "Слуги народу", головою комітету з питань енергетики і житлово-комунальних послуг Андрієм Герусом. 

"Сьогодні випадково побачив в ЗОД "слугу народу" Геруса, який відкрив імпорт російської електроенергії з Росії. Коли в російського лобіста закінчилися аргументи, він почав махати руками. Однак проблема нікуди не поділася - через зраду Геруса Україна сьогодні потрапляє в повну енергетичну залежність від країни-агресора. Ця зрада повинна бути розслідувана і покарана!", - написав головний радикал

Як повідомляє "Страна", на Ляшку під час бійки був надітий бомбер від італійського бренду Loro Piana. Такий тип куртки-бомбер спочатку був створений для пілотів ВПС США під час Другої світової війни, відмінною рисою, якого є гумки на рукавах та поясі.

Якщо Ляшко дійсно вдягнений в оригінальну брендову річ, то вона виконана з 100% кашеміру.

Наголошується, що Loro Piana випускає вироби з вовни мериноса (порода тонкорунних овець), перуанської вікуньї (з сімейства верблюдових) та кашеміру класу люкс. 

В онлайн-магазині такий бомбер коштує майже 6 тис. євро або 161,6 тис. грн.

"Країна" порахувала, що якщо такий бомбер замовити з Америки в Україну, то ціна його буде 7,8 тис. євро, не включаючи витрат на перевезення.

Як повідомлялося раннє, 6 листопада, екс-парламентарій і головний "радикал" Олег Ляшко побився з народним депутатом від партії "Слуга народу", представником президента України у КМУ, головою комітету ВРУ з питань енергетики і ЖКГ Андрієм Герусом.

За фактом бійки поліція відкрила кримінальне провадження, хоча учасники заяв не писали.

Loading...
Loading...
Loading...