Коломойський може показувати Заходу, що впливає на Зеленського, – Раімов

ZIK

В інтерв’ю для "New York Times" Ігор Коломойський може намагатись продемонструвати Заходу, що він впливає на президента, тож олігарха не можна чіпати

Велике питання, чи інтерв’ю Ігоря Коломойського для "New York Times" було самостійним викладом думок олігарха, чи тези у ньому узгоджувались із Володимиром Зеленським. Отримавши відповідь на це запитання, можна зрозуміти, яким насправді є вплив Коломойського на президента.

Таку думку в ефірі проєкту "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK висловив політтехнолог, ексрадник Міністра охорони здоров`я України Дмито Раімов.

Він наголосив: сьогоднішнє інтерв’ю олігарха Ігоря Коломойського для "New York Times" було доволі неочікуваним. Мовляв, якби не сказали відразу, хто є спікером, ніколи б не подумав, що це слова Коломойського. Зокрема, у цьому інтерв’ю олігарх наголосив, що потрібно повертати стосунки з Росією.

"Мене цікавить питання – це інтерв’ю особисто Коломойського як вільної людини, яка може впливати на політику і подавати порядок дня для обговорення, чи це інтерв’ю, яке дав Коломойський, однак воно узгоджене із президентом", – зазначив Раімов.

Відтак, за його словами, якщо це інтерв’ю справді було узгоджене з президентом, очевидним є чіткий план стратегії миру з Росією.

"Можливо, це один із пунктів тиску на західних партнерів. Мовляв, якщо хочете, щоб ми послаблювали Росію, будь ласка, платіть", – зазначив Раімов.

Якщо ж у інтерв’ю олігарх виловлює власну думку, ймовірно, тут може йтися про якісь економічні інтереси чи особисте бачення.

"Можливо, це спроба надати собі вагомості в політичній дискусії. Адже, коли ти даєш інтерв’ю одній із найбільш поважних газет у світі і таким чином показуєш Заходу, що впливаєш на президента, особливо, коли на твій бізнес відкриті кримінальні справи, таким чином можеш демонструвати, що через тебе можна домовлятись із чинним президентом і тебе не можна чіпати", – зауважив експерт.

Він підкреслив: отримавши відповідь на ці питання, можна зрозуміти, на скільки сильно Коломойський справді впливає на президента і чиїм є бачення озвучених тез.

"Це бачення президента також чи тільки крупного бізнесмена, у якого на Заході є судові проблеми. Відповідей у мене немає", – підкреслив Дмитро Раімов.

Як повідомлялось раніше, Дмитро Раімов зазначав, що без групи Ігоря Коломойського у "Слузі народу" Верховна Рада провалила б нинішнє голосування за ринок землі.

Loading...