Ілля Кива: Коли я прийшов в Раду в масці Джокера – в очах депутатів був жах і страх

Народний депутат розповів навіщо він влаштував перформанс в парламенті

Ілля Кива в масці Джокера, фото: Ізим Каумбаєв, "Страна" Страна.ua

Вчора 42-річний Ілля Кива, народний депутат від "Опозиційною платформи- За життя" прийшов на засідання українського парламенту в масці лиходія Джокера – відомого кіноперсонажа з саги про Бетмена. Про це пише Страна.

Джокером також називає себе пранкер, який публікує свої листування від імені генерального прокурора з нардепами від "Слуги народу".

В масці Джокера депутат вальяжно ходив по сесійній залі між рядами. Багато хто почав його фотографувати і намагатися дізнатися, хто ж там. Незабаром Кива зняв маску і поклав її на трибуну, коли за нею виступав нардеп Сергій Рудик, який отримав депутатський мандат.

"Це те, що стежить за вами і те, що вас контролює", – сказав Ілля. У свою чергу спікер Дмитро Разумков відповів: "Ми не боїмося гумових масок".

Присутні зареготали.

Журналісти поцікавилися в Іллі Киви, з якою метою він влаштував цей перформанс.

"Вся ця акція – викриття. Маска, як символ злодіїв, аморальний, шахраїв, бандитів і п*дарасів, які називають себе "слугами народу". Сьогодні наша країна в руках дикунів, які не мають людського обличчя. Вчора я попередив, що їх будуть викривати і згодом покажуть їхнє справжнє обличчя. В масці ж не я, в масці – вони. Вона автоматично з'явилася на їхніх обличчях, коли в руках опинився депутатський мандат", – пояснив Ілля і додав, що пішов з маскою Джокера до трибуні тільки тому, що на неї були спрямовані всі камери журналістів, коли там Сергій Рудик приймав присягу.

На питання як на нього реагували присутні в залі, Кива відповів коротко: "Коли я прийшов в Раду в масці Джокера – в очах депутатів був жах і страх, нерозуміння і переляк. Навіть Разумков від переляку перейшов на свою рідну російську мову, забувши про мову в парламенті".

Цікаво, що сам пранкер Джокер теж відреагував на акцію Киви і відправив депутату повідомлення.

Страна.ua

"Кожен, хто одягнув маску Джокера, стає другом Джокера і отримує імунітет. Спасибі, Ілля", – написав він.

До речі, схожу маску, як була у Киви, можна купити в магазинах карнавальних костюмів за ціною від 200 гривень.

Loading...