Новини » Львів Читать эту новость на русском

Гончарук приїхав на Львівщину через зрив опалювального сезону

До початку наступного тижня мешканці проблемних міст отримають тепло

Олексій Гончарук, Фото з відкритих джерел

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук прибув з робочою поїздкою до Львівської області через складну ситуацію з опалювальним сезоном у Новояворівську та Новому Роздолі. Про це повідомляє Укрінформ.

"Нафтогаз тепло" виплатить заборгованість. Люди повинні відчути захищеність. Для оформлення усіх документів знадобиться 3-4 дні”, - уточнив Гончарук.

Як зазначається, під час перебування на Новояворівській ТЕЦ відбулася зустріч із працівниками підприємства, які вимагали розв'язати питання із виплатою заборгованості по зарплаті. На що міністр пообіцяв здійснити всі необхідні виплати та призначити нового керівника.

Із Гончаруком також прибула Міністр розвитку громад та територій Альона Бабак, яка наголосила, що не пізніше 18 листопада жителі регіону отримають тепло з Новояворівської ТЕЦ.

Далі посадовці вирушать до Нового Роздолу, де ситуація ще складніша, оскільки там частково демонтоване обладнання.

Нагадаємо, на початку жовтня з’ясувалось, що виробник теплової енергії в містах Новояворівськ та Новий Розділ Львівської області не в змозі розпочати опалювальний сезон, однак у Мінрегіоні очікують, що 18 листопада ці міста будуть з теплом.

Loading...