Новини » Політика 258 Читать эту новость на русском

"Джокером" може бути "щур", який працює на замовлення старої системи, – Раімов

ZIK

Найбільш ймовірно, що "Джокер" – людина всередині Офісу президента, яка грає на руку комусь із старої системи

Пранкером "Джокером" може бути "щур" із Офісу президента, якого купили, аби отримувати інформацію.

Таку думку в ефірі проєкту "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK висловив політтехнолог, ексрадник Міністра охорони здоров'я України Дмитро Раімов.

Коментуючи переписки депутатів від "Слуги народу" із невідомим пранкером, він наголосив на тому, про що йшлося у самих цих листуваннях. Мовляв, ця людина має перебувати безпосередньо в Офісі президента.

"За моєю інформацією, це "щур". Тобто, не людина, яка сидить там і цим займається. Це "щур", якого купили для того, аби отримувати цю інформацію. Просто ту інформацію, яка там фігурує, ніхто більше не знає, окрім людей, які беруть участь у низці розмов", – зауважив Раімов.

Також, на його думку, пранкером може бути якийсь "геніальний працівник Офісу президента", який присутній на всіх розмовах, і вирішив сам "зіграти у велику політику".

Окрім того, він і не виключає варіанту, що Офіс президента просто можуть прослуховувати.

"Однак, частина переговорів, які там відбуваються, є не лише на зустрічах, а й у внутрішніх переписках. Я більш схильний, що це все ж таки "щур" всередині Офісу президента, який грає на руку комусь із старої системи", – підкреслив Дмитро Раімов.

Нагадаємо, раніше у мережі з’явилася переписка народного депутата від "Слуги народу" Миколи Тищенка із пранкером "Джокером", в якій парламентар розповів про ситуацію у фракції, конфлікт із Олександром Ткаченком та інші деталі "важкого" життя.

Також із пранкером спілкувався і Михайло Радуцький. З листування зрозуміло, що у переписці  обговорювалася доплата депутатам "Слуги народу" у конвертах.

А нардеп Богдан Яременко листувався з Джокером через інтимну переписку з повією.

загрузка...
загрузка...
Loading...