Дорофєєва зізналась, чому у неї не склалися стосунки з Позитивом

Солісти гурту "Время и стекло" Надя Дорофєєва і Позитив Фото з відкритих джерел

Артисти розповіли, що раніше у них була симпатія один до одного

Солістка пісенного гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва розповіла, чому спілкування з колегою Позитивом не переросло у романтичні стосунки. Про це повідомляє ТСН.

Як зазначається, раніше між творчим дуетом виникла симпатія, проте Надя та Позитив мали багато образ один на одного.

"По-перше, коли ми починали проєкт, ми думали лише про кар'єру. По-друге, у кожного з нас були стосунки, а по-третє, ми абсолютно різні з Позитивом. Зараз, звичайно, ми вже навчилися миритися з усіма штуками одне одного, але тоді... Нам знадобилися роки чотири, щоб змиритися з нашими індивідуальностями, полюбити одне одного, як партнерів", - пояснила Дорофєєва.

Крім цього співачка додала, що між нею та Позитивом виникало багато конфліктів, як через роботу, так і з особистих причин.

"Це автобус, це сон, який був порушений регулярно, тому що Льоша любив до ранку висіти в автобусі, а я хотіла спати ... Я дуже сильно ображалася на нього через це, тому які там стосунки, образи були одні", - зізналася Надя.

Нагадаємо, нещодавно українська співачка Гайтана зізналась, що через погіршення стосунків з колишнім коханим і продюсером Едуардом Клімом почала вживати наркотики, які ледь її не вбили.

Loading...