live
Новини » Події Читать эту новость на русском

З України намагались вивезти золоті та срібні монети

З України намагались вивезти золоті та срібні монети Державна прикордонна служба

Вартість старовинних предметів встановить експертиза

Прикордонники виявили осіб, які намагалися вивезти з України золоті та срібні монети.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Як зазначається, предмети, що можливо становлять культурну та історичну цінність, намагалися приховано перемістити через кордон. Зокрема зазначається, що до Росії українка намагалась вивезти дев’ять монет ХІХ-ХХ століття.

"Виявили їх прикордонники відділу "Харків" спільно з працівниками митниці під час оформлення потяга "Кривий Ріг – Москва". Золоті монети жінка заховала серед особистих речей", – сказано в повідомленні.

Крім того, в пункті пропуску "Краківець" у прикордонного наряду виникли підозри щодо можливого незаконного переміщення товарів через кордон мікроавтобусом Mercedes.

Зокрема, під час огляду мікроавтобусу військовослужбовці та представник Державної фіскальної служби виявили п’ять срібних монет різного номіналу.

"В обох випадках знахідки вилучено, осіб притягнуто до відповідальності. Вартість старовинних предметів встановить експертиза", – додали в ДПСУ.

Нагадаємо, у пункті пропуску "Шегині", що на кордоні з Польщею, прикордонники Мостиського загону знайшли у вогнегаснику в авто 5 кг бурштину.

Loading...