Новини » Суспільство 138 Читать эту новость на русском

Вийшов офіційний тизер українського фільму "Віддана"

Вийшов офіційний тизер українського фільму "Віддана"

Гасло фільму: "Кожен отримує те, що хоче. Кожен має таку любов, якої прагне"

Кіно зняла компанія FILM.UA за мотивами роману відомої письменниці Софії Андрухович "Фелікс Австрія". Режисерка стрічки – 27-річна Христина Сиволап. На великі екрани фільм вийде 16 січня 2020 року.

Про це повідомляє Bookforum.

Події стрічки розгортаються у ХІХ столітті в Станіславі (нині Івано-Франківськ). У головних ролях – Маріанна Янушевич, Алеся Романова та Роман Луцький.

Історія починається в Станіславі у другій половині 19 століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом.

Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні шпацери… Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?

Книга "Фелікс Австрія" побачила світ у 2014 році у "Видавництві Старого Лева".

За роман Андрухович отримала кілька нагород: Спеціальну відзнаку Форуму видавців-2014, премію "Книга року ВВС-2014", "ЛітАкцент року-2014", премію Фонду Лесі та Петра Ковалевих-2015 та Visegrad Eastern Partnership Literary Award-2016.

Довідка.

Софія Андрухович – українська письменниця, перекладачка та публіцистка. Народилася 1982 року в Івано-Франківську в родині письменника Юрія Андруховича. Закінчила Львівський національний університет за спеціальністю "українська філологія".

Авторка прозових книжок "Літо Мілени" (2002), "Старі люди" (2003), "Жінки їхніх чоловіків" (2005), "Сьомга" (2007) та численних публікацій у пресі. У 2014 році випустила роман "Фелікс Австрія", що того ж року отримав відзнаку "Книга року BBC".

У 2015 році стала лауреаткою премії імені Джозефа Конрада. У 2016 році Софія Андрухович спільно з Мар’яною Прохасько написали дитячу книку-картинку "Сузір’я Курки". Того ж року книжка увійшла до престижного каталогу в галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури "Білі круки" ("WhiteRavens 2017").

Loading...
Loading...
Loading...