Новини » Політика Читать эту новость на русском

Віктор Медведчук: Влада піде шляхом самогубства, якщо "протягне" земельне питання

Від земельного питання залежить, чи отримає Україна кредит МВФ

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, влада піде шляхом самогубства, якщо "протягне" земельне питання навіть на першому читанні. Про це він розповів під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, передає телеканал ZIK

Як зазначається, відповідаючи на питання журналістів про те, чому влада вносить питання щодо ринку землі на розгляд ВРУ зараз, хоча слухання з цього приводу заплановані на грудень, Віктор Медведчук пояснив, що це потрібно для отримання кредиту МВФ.

"Влада це робить і йде цим шляхом виключно з використання своєї доцільності – це отримання кредитів МВФ, бо це вимога МВФ – продаж землі, це вимога Фонду Сороса, це вимога зовнішнього управління, яке в Україні, на жаль, введене Вашингтоном", - розповів політик.

Водночас він наголосив, що напередодні на Погоджувальній раді вдалося домогтися зняття цих питань з порядку денного.

"Я вам хочу сказати, що ми учора на Погоджувальній раді вимагали зняти ці питання, земельні питання, всі законопроєкти, у тому числі й урядові, у тому числі й представників фракції "Слуги народу". І ці питання з порядку денного забрані. Чи будуть вони поставлені завтра, післязавтра на пленарному тижні, ми подивимося", - повідомив Віктор Медведчук.

Водночас він зауважив, якщо все ж влада розглядатиме земельні питання попри незадоволення українського народу та напружену ситуацію в парламенті, то це свідчитиме про орієнтацію на західні кола: "Однак те, що учора були попереджувальні акції у 13 областях України, те, що відбувається сьогодні у парламенті, коли звучать заяви від політичних партій, представлених у ВРУ, означає те, що влада піде шляхом самогубства, якщо вона поставить ці питання, протягне їх далі, хоча б у першому читанні. Це буде означати тільки одне – що влада діятиме в інтересах західних кіл, в інтересах фінансових олігархів, в інтересах земельних баронів, в інтересах Фонду Сороса, МВФ і Вашингтона. Ми цього допустити не можемо".

Нагадаємо, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що з порядку денного на вівторок, 12 листопада, забрали законопроєкт про зняття заборони на продаж сільськогосподарських земель.

 

Loading...