live
Новини » Політика Читать эту новость на русском

Віктор Медведчук: У заявах партії "Голос" щодо виходу з мінських угод є ознаки злочину

Віктор Медведчук. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" вважає, що у заявах "Голосу" є ознаки складу злочину – 109, 110, 111 статей ККУ

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук вважає, що у заявах партії "Голос" є ознаки злочину.

На цьому він наголосив на брифінгу в кулуарах Верховної Ради України, які транслював телеканал ZIK.

Коментуючи заяву партії "Голос" щодо того, що Україна має вийти з Мінських угод, Віктор Медведчук відзначив, що у партії "Голос" сьогодні специфічна позиція. І це стосується не тільки сьогоднішньої заяви, але і загалом.

Народний депутат уточнив, що коли заяви, коментарі представників "Опозиційної платформи – За життя", у тому числі і його, СБУ постійно перевіряє на предмет ознак статей 109, 110, 111 Кримінального кодексу України, призначаючи експертизи, то потрібно перевірити і заяви міністра закордонних справ Пристайка та представників партії "Голос".

"Я оцінюю їх як юрист і як людина, яка розуміється на цьому, що у подібних заявах є ознаки складу злочину, які я перечислив – 109, 110, 111 статей ККУ. От нехай їх перевіряють на предмет цього", – заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя.

Віктор Медведчук додав, що позиція політсили, яку він очолює, – мирне врегулювання, припинення бойових дій, повне і неухильне виконання комплексу заходів із реалізації Мінських домовленостей.

"Ця позиція є сьогодні основною у Європі і ця позиція повинна бути у Києві, для влади, головним вказівником того, що треба робити для мирного врегулювання", – наголосив очільник партії.

Раніше, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, влада піде шляхом самогубства, якщо "протягне" земельне питання навіть на першому читанні.

"Влада це робить і йде цим шляхом виключно з використання своєї доцільності – це отримання кредитів МВФ, бо це вимога МВФ – продаж землі, це вимога Фонду Сороса, це вимога зовнішнього управління, яке в Україні, на жаль, введене Вашингтоном", - розповів політик.

Loading...