Новини » Політика Читать эту новость на русском

Вадим Рабінович із трибуни ВРУ закликав об’єднатися навколо захисту української землі

Вадим Рабінович

"Це питання виживання та існування нашої держави"

Парламентарів із різних політичних сил закликали об’єднатися навколо питання захисту української землі.

Про це під час виступу з трибуни Верховної Ради України, засідання якої транслює телеканал ZIK, заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

Народний депутат вийшов до трибуни у сесійному залі ВРУ разом із однопартійцями. Представники "Опозиційної платформи – За життя" розгорнули банер із написом "Не дамо розкрасти землю".

Вадим Рабінович наголосив, що українська земля бачила багато лиха, але такого, щоб її продавали, ще не було.

"Різні попередники крали заводи, фабрики, а зараз прийшли нові, влада, нова команда з новими креативними "заморочками", одна з яких – продати землю України та ще й розповісти, як гарно ми будемо жити, коли українська земля стане власністю іноземців. Учора президент виголосив – проголосуйте у першому читанні продаж землі, а потім ми обов’язково внесемо правки і проведемо референдум. Геніально! Просто повірте на слово новій владі і продайте свою землю", – заявив Вадим Рабінович.

Народний депутат наголосив, що українці вже вірили обіцянкам влади, тож нині у питанні землі є лише одна прийнятна пропозиція – спочатку слід провести референдум.

"Кожна розумна людина у будь-якій політичній силі усвідомлює – це не питання політичне, це питання виживання та існування нашої держави, нашої України", – наголосив парламентар.

Звертаючись до міжнародних корпорацій, які зацікавлені у тому, щоб придбати українські землі, Вадим Рабінович заявив: "Дідька лисого ви отримаєте, а не землю!".

Він закликав парламентарів із різних політичних сил об’єднатися навколо питання захисту української землі.

Нагадаємо, зранку 12 листопада під стінами Верховної Ради України фермери зібралися на акцію проти продажу сільськогосподарських земель.

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський у відеозверненні, опублікованому на сторінці у Facebook, заявив, що питання продажу землі іноземцям в країні будуть вирішуватися на всенародному референдумі.

Нагадаємо, раніше уповноважений президента України із земельних питань Роман Лещенко заявив, що старт ринку землі запланований на 21 жовтня 2020 року.

Додамо, у понеділок, 11 листопада, учасники акцій протесту проти земельної реформи перекрили головні автомагістралі країни.

Напередодні голова фракції "Слуги народу" Давид Арахамія повідомив, що з порядку денного на вівторок, 12 листопада, забрали законопроект про зняття заборони на продаж сільськогосподарських земель.

Loading...