Новини » Світ 955 Читать эту новость на русском

Українські миротворці нанесли повітряний удар по бойовиках у Конго

Миротворці ООН у Демократичній Республіці Конго. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Після атаки Мі-24, бойовики припинили вогонь та відступили вглиб джунглів

Українські миротворці завдали повітряного удару з використанням штатного озброєння МІ-24 по бойовиках у Демократичній Республіці Конго. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

Як зазначається, подія відбулася у районі Семуліке, що у провінції Північне Ківу. Зокрема, представники бандформування ADF (Allied Democratic Forses) відкрили вогонь у бік однієї із військових баз Місії ООН.

"У той же час, у цьому районі екіпажі Мі-24 зі складу 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго здійснювали супровід південноафриканського транспортного вертольоту TP-1 Oryx. У відповідь на зухвалі дії бойовиків командуванням Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго було прийнято рішення про негайний вогонь у відповідь", йдеться у повідомленні.

Після чого, отримавши наказ про вогневу підтримку наземних сил, українські пілоти завдали повітряного удару по бойовикам.

Згодом бойовики припинили вогонь та відступили вглиб джунглів.

До слова, внаслідок нападу бандформування ні один український миротворець не постраждав.

Нагадаємо, минулого місяця місія ООН нагородила миротворців українського національного контингенту за вагомий внесок у підтримку та сприяння миру та безпеці у Демократичній Республіці Конго.

Loading...
Loading...
Loading...