Новини » Політика 948 Читать эту новость на русском

У "Слузі народу" зізнались про групу впливу Коломойського

ZIK

Ймовірно, у "Слузі народу" є й люди олігарха Віктора Пінчука. Однак на голосування ще не винесли закону, який би зміг їх розкрити

Таку думку в ефірі проєкту "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK висловив народний депутат України від "Слуги народу" Іван Шинкаренко.

Коментуючи вплив олігархів, зокрема Ігоря Коломойського, на голів облдержадміністрацій, він наголосив: не лише у керівників ОДА, а й у нардепів є свої певні зони впливу.

"На сьогодні нормально, що якісь, скажемо чесно, олігархи мають вплив на депутатів всередині нашої фракції і в парламенті", – зазначив Іван Шинкаренко.

Водночас, на запитання ж ведучої проєкту Наташі Влащенко хто має свої групи у "Слузі народу" він зазначив: із яскраво виражених – Ігор Коломойський.

"Це продемонструвало одне із останніх голосувань, коли ми знімали недоторканність із Дубневича – там прямо чітким списком, з прізвищами людей. Декого із них я знав особисто, вони, щоправда, не відносяться до Коломойського, однак кістяк, який існує, все ж таки там", – зазначив нардеп.

Однак, на його думку, це не має бути причинною для розпуску Верховної Ради найближчим часом.

"Думаю, що із цими людьми треба працювати", – вважає Шинкаренко.

Окрім того, він припустив: ймовірно, у партії є й люди олігарха Віктора Пінчука. Однак ще не було винесено закону, який би зміг їх розкрити.

Як повідомлялось, минулого тижня відбувся з’їзд партії "Слуга народу".

Серед іншого було ухвалено рішення задовольнити заяви щодо звільнення з посади глави партії Дмитра Разумкова. Новим лідером обрали Олександра Корнієнка.

Loading...
Loading...
Loading...