Новини » Київ Читать эту новость на русском

Не пускатимуть жебраків та агітаторів: У Київраді ухвалили нові правила метрополітену

Попередні правила столичної підземки не переглядалися з 1995 року

УНІАН

У вівторок, 12 листопада, на пленарному засіданні Київської міської ради було затверджено нові правила користування Київським метрополітеном. Про це повідомляє пресслужба КМР.

Згідно з повідомленням, попередні правила столичної підземки, які були затверджені ще у 1995 році, є застарілими та не враховують вимог законодавства про міський електричний транспорт.

Відповідно до нововведень, у столичному метро заборонено жебракувати, розклеювати рекламу, займатися агітацією, здійснювати підприємницьку діяльність, гучно вмикати музику та грати на музичних інструментах. Також забороняється проведення масових заходів на станціях метро.

Водночас для безпечного пересування пасажирів із вадами зору, дозволено проїзд із собакою-поводирем. Тварина повинна мати ошийник, намордник, спеціальне посвідчення та пройти навчання в умовах метрополітену.

Пасажирам тепер обов'язково необхідно перевозити спортивне спорядження (лижі, санки, ковзани, велосипеди тощо) в чохлах. Також належна упаковка потрібна для садового інвентаря, саджанців, риболовних снастей.

Окрім цього, пасажири метро зобов’язані мати охайний зовнішній вигляд. Вхід до підземки буде заборонено частково одягненим пасажирам, а також без взуття, або в нижній білизні. Також не можна пересуватися на самокатах, роликових ковзанах і скейтах.

Нагадаємо, у поліції розповіли, хто і навіщо "мінує" підземку Києва. За словами правоохоронців, більшість дзвінків й листів про "мінування" Київського метрополітену надходять з Росії або непідконтрольних територій Донбасу та Криму.

Loading...