У Києві з'явилась нова вулиця на честь Аміни Окуєвої

Українська активістка Аміна Окуєва Фото з відкритих джерел

Вулицю Проєктну 13119 було перейменовано на честь українки Окуєвої

У Шевченківському районі столиці було перейменовано вулицю Проєктну 13119 на честь української лікарки, громадської активістки та учасниці Революції Гідності Аміни Окуєвої. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Як зазначається, громадське обговорення найменування вулиці тривало з 10 серпня до 10 жовтня 2018 року на веб-порталі КМДА, під час якого 89% громадян підтримали рішення про присвоєння вулиці ім’я Аміни Окуєвої.

Довідка:
Окуєва Аміна Вікторівна – українська лікарка, громадська активістка та військовослужбовиця, учасниця Революції Гідності та війни на сході України. Із початком Євромайдану жінка вступила до Самооборони, де була лікаркою 8-ої Афганської сотні. Згодом Аміна у липні 2014 року вступила до лав батальйону "Київ-2". Крім цього, Окуєва взяла участь в обороні Дебальцева, створенні Миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва та служила прес-офіцером батальйону.

Аміна Окуєва загинула у жовтні 2017 року в результаті обстрілу автомобіля, у якому їхала разом зі своїм чоловіком. Наразі жінка похована у Дніпрі.

Нагадаємо, минулого тижня суд визнав протиправним перейменування вулиці в Херсоні іменем Катерини Гандзюк.

Loading...