live

Трактори під ВРУ: Фермери вийшли на акцію проти продажу землі

Кореспондентка телеканалу ZIK Валерія Бабич ZIK

"Президенте, не допустіть продажу землі олігархам"

Під стінами Верховної Ради України зранку фермери зібралися на акцію проти продажу сільськогосподарських земель.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення з-під Верховної Ради повідомила кореспондентка телеканалу ZIK Валерія Бабич.

"Щось не складається в Україні з аграрною реформою, земельною реформою. Учора на комітеті з питань аграрної політики депутати затвердили законопроєкт про скасування мораторію на українську землю. Щоправда, сталася несподіванка. Сьогодні у Верховній Раді цього законопроєкту на розгляді немає", – зазначила Валерія Бабич.

А тим часом під стінами ВРУ активісти, фермери збираються на акцію проти продажу сільськогосподарських земель.

"Приїхали трактори з усієї України, також розвішані плакати, на яких написано: "Президенте, не допустіть продажу землі олігархам", "Ні – розпродажу української землі", – розповіла Валерія Бабич.

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський у відеозверненні, опублікованому на сторінці у Facebook, заявив, що питання продажу землі іноземцям в країні будуть вирішуватися на всенародному референдумі.

Нагадаємо, раніше уповноважений президента України із земельних питань Роман Лещенко заявив, що старт ринку землі запланований на 21 жовтня 2020 року.

Додамо, у понеділок, 11 листопада, учасники акцій протесту проти земельної реформи перекрили головні автомагістралі країни.

Напередодні голова фракції "Слуги народу" Давид Арахамія повідомив, що з порядку денного на вівторок, 12 листопада, забрали законопроект про зняття заборони на продаж сільськогосподарських земель.Loading...
Loading...
Loading...