Новини » Політика Читать эту новость на русском

СБУ стежить за депутатами "Опозиційної платформи - За життя"

Павловський Андрій
Павловський Андрій

Блогер, журналіст

Фото: УНИАН

Президент Володимир Зеленський доручив СБУ встановити стеження за лідерами партії "Опозиційна платформа - За життя", хоча будь-які негласні дії щодо депутатів незаконні до зняття недоторканності.

Про це пише Андрій Павловський на своїй сторінці в Facebook.

Вчора я опублікував документи про негласні оперативні дії СБУ щодо ОПЗЖ. Зараз більш детально розповім суть.

Мої джерела передали мені інформацію та документи, які говорять про те, що СБУ проводить негласні оперативні дії стосовно депутатів від "Опозиційної платформи - За життя", зокрема відповідальними за їх проведення визначені два заступники глави СБУ: Олександр Дублик і заступник голови СБУ, генерал-майор Анатолій Калюжняк. 8 листопада 2019 року Олександр Дублик був звільнений з СБУ.

В отриманих документах йдеться про те, що необхідно встановити зв'язки всередині партії, а також визначити партійні фінансові потоки. Необхідно визначити зв'язки депутатів, спосіб їх життя, місце проживання, визначити місця частого перебування. Прізвища депутатів, щодо яких ведеться робота: Медведчук, Шуфрич, Козак, Німченко, Загородній, Колтунович, Волошин, Чубірко.

У пункті 8 документа йдеться про залучення патріотичних організацій для проведення мітингів по всій Україні проти ОПЗЖ.

Окрема задача поставлена Головному управлінню "К" СБУ. Мова про моніторинг усіх фінансових операцій з необхідністю встановити фінансові джерела партії. А також перевірити всі рахунки і ячейки по всіх банках.

Я проконсультувався з юристами, і вони мені сказали, що будь-які негласні оперативні дії щодо нардепів можуть проходити тільки після зняття з них недоторканності за результатами голосування у Верховній Раді. А цього зроблено не було.

Андрій Павловський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...