live
Новини » Події 57 Читать эту новость на русском

ООС завершила розведення військ у Петрівському Донецької області, – Міноборони

EPA-EFE

Розведення військ. 

загрузка...
загрузка...

У свою чергу в ООС нагадують, що РФ в односторонньому порядку вийшла зі складу СЦКК ще у грудні 2017 року

На ділянці розведення № 3, в районі н.п. Богданівка та Петрівське Донецької області триває практичний етап дзеркального процесу розведення сил і засобів. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

"Загалом, упродовж трьох днів, з 9 по 11 листопада, тактичне положення змінили 42 українських військовослужбовця, 48 одиниць стрілецької зброї, три одиниці БМП-2 та два вантажні автомобілі марки "Урал". Тобто, фізичне переміщення особового складу та озброєння українською стороною вже виконано", – сказано у повідомленні.

Пресцентр Операції об’єднаних сил нагадує, що російська сторона в односторонньому порядку вийшла зі складу СЦКК ще у грудні 2017 року. Україна не веде прямих перемовин з представниками російських окупаційних військ на Донбасі, а спілкується з ними виключно через СММ ОБСЄ.

Нагадаємо, наприкінці жовтня на Донбасі почалося перше розведення сил і засобів з обох сторін. Так, 1 листопада завершився етап розведення сил і засобів з обох сторін (дзеркально) на ділянці №2 у районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області.

Loading...
Loading...
Loading...