Новини » Політика 106 Читать эту новость на русском

Рада встановила відповідальність за фальсифікацію лікарських засобів

Верховна рада. Фото Zoya Shu/112.ua

Законопроєкт спрямований на удосконалення норм чинного законодавства щодо запобігання обігу фальсифікованих ліків з метою забезпечення прав споживачів на безпечні та високоефективні лікарські засоби.

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт №1152-1 про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів. Трансляцію наживо веде телеканал ZIK.

За відповідне рішення проголосували 363 народних депутатів.

Згідно з пояснювальною запискою, проект Закону України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів" спрямований на удосконалення норм чинного законодавства щодо запобігання обігу фальсифікованих ліків з метою забезпечення прав споживачів на безпечні та високоефективні лікарські засоби.

Відтак виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут завідомо фальсифікованих лікарських засобів - караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Порушення цих двох вимог, які призвели до смерті людини караються довічним позбавленням волі з конфіскацією майна.

Онлайн-трансляція вечірнього засідання доступна за посиланням.

Loading...
Loading...
Loading...