live
Новини » Політика 124 Читать эту новость на русском

Рада має намір ухвалити законопроєкт про ринок електроенергії

з відкритих джерел
загрузка...
загрузка...

Законопроєктом пропонується тимчасово, до 1 квітня 2020 року, надати право Регулятору встановлювати ціни на закупівлі гарантованим покупцем електричної енергії

Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт №2233 про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії". Трансляцію наживо веде телеканал ZIK.

За відповідне рішення проголосували 295 народних депутатів.

Як зазначається у пояснювальній записці, законопроектом пропонується тимчасово, до 1 квітня 2020 року, надати право Регулятору встановлювати регульовані ціни закупівлі гарантованим покупцем електричної енергії, виробленої на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та теплоелектростанціях, які використовують виключно природний газ. Визначення таких регульованих цін закупівлі електричної енергії здійснюється з урахуванням тарифів на теплову енергію та має забезпечувати відшкодування економічно обґрунтованих витрат на виробництво електричної енергії. Встановлення регульованих цін здійснюється за рішенням Кабінету міністрів України.

Автори законопроєкту очікують, що ухвалення цього законопроєкту забезпечить безперебійне електро-, водо- та теплопостачання населенню в опалювальний період 2019/2020, а також безпечне і надійне функціонування паливно-енергетичного комплексу України.

Онлайн-трансляція ранкового засідання Верховної Ради доступна за посиланням.

Loading...
Loading...
Loading...