Новини » Політика 42 Читать эту новость на русском

Програма "Деталі дня", – повне відео

ZIK

У "Деталях дня" - навіщо іноземцям українська земля, що буде із гривнею до кінця року та як "Слуга народу" втрачає монобільшість.

У вівторок ввечері в ефірі телеканалу ZIK транслювали програму "Деталі дня" з ведучим Василем Апасовим.

У програмі йшлося про найважливіші деталі насиченого подіями дня, звучали експертні думки та ексклюзивні коментарі спікерів.

До ефіру долучились політолог Михайло Погребинський, міністр економіки України у 1997-1998 роках Віктор Суслов та аналітик Фонду громадської дипломатії Олександра Решмеділова.

Зокрема, директор Київського центру політичних досліджень Михайло Погребинський зазначив, що юристи знають десятки варіантів, як обійти норму про продаж землі лише громадянам України. Іноземцям ж наша земля може бути потрібною, щоб вирощувати  агрокультури, заборонені у їхніх країнах.

Повне відео випуску можна подивитися просто тут:

Попередні випуски програми "Деталі дня" можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Loading...
Loading...
Loading...