Новини » Економіка 324 Читать эту новость на русском

Прем’єра запросили до Новояворівська особисто запустити там опалення

Павло Бакунець у Верховній Раді вимагає від уряду запустити тепло в Новояворівську та Новому Роздолі ZIK

На дворі вже листопад, а у двох містах Львівської області Новояворівську та Новому Роздолі, техногенна катастрофа

Народний депутат Павло Бакунець вимагає від уряду визначити конкретну особу, яка впритул займеться запуском опалення в Новояворівську та у Новому Роздолі, що на Львівщині. А якщо в уряді ніхто не здатний це зробити, то нехай це зробить безпосередньо прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Про це він сьогодні, 12 листопада, заявив з трибуни Верховної Ради.

За його словами, на дворі вже листопад, а у двох містах Львівської області Новояворівську та Новому Роздолі техногенна катастрофа.

Народний депутат наголосив, люди у цих містах у розпачі, не пускають дітей до школи. Учора перекривали міжнародну трасу, а надалі обіцяють загальноміський страйк, який він обов’язково підтримає.

"Сьогодні я закликаю і Львівську обласну держадміністрацію, і наш уряд робити реальні кроки та інформувати населення і Новояворівська, і Нового Роздолу, бо люди у відчаї", – наголосив Павло Бакунець.

Зокрема, нардеп вимагає від уряду визначити конкретну особу, яка таки запустить теплові підприємства у цих містах.

Однак, за словами Павла Бакунця, якщо цього не спроможний ніхто з уряду зробити, тоді нехай прем'єр-міністр Олексій Гончарук приїде в Новояворівськ та Новий Розділ і особисто там запустить тепло.

Нагадаємо, ситуацію з опалювальним сезоном у Новояворівську та Новому Роздолі, що у Львівській області, визнано надзвичайного техногенного характеру.

Відповідне рішення 8 листопада прийняли під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Львівської ОДА.

30 жовтня народний депутат Павло Бакунець разом з міськими головами Львівщини під Кабміном вимагали належного фінансового забезпечення для своїх громад.

 

Loading...
Loading...
Loading...