Новини » Політика Читать эту новость на русском

"Опозиційна платформа – За життя" звернеться до Зеленського та СБУ через незаконне стеження за депутатами, – Кива

ZIK

Спецслужби збирають інформацію проти опозиційних політиків для майбутніх арештів та повного знищення опозиції

"Опозиційна платформа – За життя" звертатиметься до президента та СБУ з вимогою надання роз’яснень щодо стеження спецслужбами за представниками партії.

Про це у кулуарах парламенту заявив народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ілля Кива. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Він заявив: таємний збір даних СБУ про депутатів "Опозиційної платформи – За життя" свідчить, що спецслужби накопичують  інформацію для подальших арештів та знищення опозиції.

"Тому ми сьогодні звертатимемось до президента та СБУ для того, об нам пояснили, хто веде слідкування, які його причини, ким це допущено та санкціоновано", – розповів нардеп.

Він переконаний: на фоні зростання тарифів, знищення соціальних програм, збільшення фінансування держструктур влада намагається продовжити системне знищення України.

"Окрім того, свобода слова сьогодні – на вістрі атаки зі сторони президента. Телеканали, які готові викривати цих аферистів та неуків, будуть знищуватись. Цьому вже є перші тенденції – канал "112 Україна", ZIK та NеwsOne перебувають під атакою і системними утисками", – заявив Кива.

Як повідомлялось раніше, у ЗМІ було поширено інформацію, що президент України Володимир Зеленський доручив СБУ не тільки стежити за співголовою політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктором Медведчуком і його дружиною Оксаною Марченко, але й усіма можливими фінансистами партії, використовуючи при цьому радикальні організації. 

Представники політсили стверджують, що аналіз матеріалів свідчить про те, що представники спецслужби здійснювали протиправні дії.

Окрім того політтехнолог Володимир Шамін у своєму блозі на сайті "korrespondent.net", посилаючись на джерела в СБУ, зазначив, що "з Офісу президента прилетіло завдання – терміново "знайти", або іншими словами, сфабрикувати російський слід у фінансуванні "Опозиційної платформи – За життя".

Як ідеться у блозі, "СБУшникам доручили стежити за Віктором Медведчуком, його дружиною Оксаною Марченко, партійною верхівкою, а також особами, яких в службовій записці самі ж силовики називають "можливими фінансистами партії".

Згодом схожу інформацію оприлюднив і журналіст та телеведучий Андрій Павловський. Він зазначив: Президент Володимир Зеленський доручив СБУ встановити стеження за лідерами партії "Опозиційна платформа - За життя", хоча будь-які негласні дії щодо депутатів незаконні до зняття недоторканності.

"Опозиційна платформа - За життя" звернулась до ДБР з проханням відкрити провадження проти представників СБУ через незаконне стеження.

Loading...