Новини » Спорт 80 Читать эту новость на русском

Названо склад жіночої збірної України на два стартові матчі кваліфікації Євробаскету-2021

Національна жіноча збірна України з баскетболу зіграє два стартові матчі відбору на Євробаскет-2019 Федерація баскетболу України

Оголошено 12 гравчинь збірної України на матчі із Бельгією і Португалією, якими підопічні Срджана Радуловіча розпочинають боротьбу за путівку на Євробаскет-2021

Одразу шість нових баскетболісток з'явилося у складі збірної України у порівнянні із поєдинками жіночого Євробаскету-2019. Останній офіційний матч жіноча збірна України зіграла з командою Великобританії у Ризі на початку липня і ось тепер у четвер, 14 листопада, уже колишній асистент, а нині головний тренер збірної Срджан Радуловіч виведе команду на перший матч відбору до Євробаскету-2021.

Як повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України, у стартовій заявці на гру, що відбудеться у бельгійському Шарлєруа будуть: Аліна Ягупова ("Фенербахче", Туреччина), Людмила Науменко (без клубу), Ольга Яцковець ("Ружомберок", Словаччина), Віта Горобець ("Печ", Угорщина), Міріам Уро-Ніле ("О-де-Сен Баскет", Франція), Вероніка Любинець (БК "Київ-Баскет"), Єлизавета Мітіна ("Інтерхім-СДЮСШОР" Одеса), Юлія Мусієнко ("Інтерхім-СДЮСШОР" Одеса), Владислава Волошина (БК "Київ-Баскет"), Вікторія Кондусь (БК "Київ-Баскет"), Христина Філевич (БК "Київ-Баскет"), Ольга Сівакова ("Динамо" Київ).

Цей же склад команди має залишитися і на матч Україна – Португалія, що відбудеться у неділю, 17 листопада, на паркеті харківського палацу спорту "Локомотив". Зазначимо, що вперше у своїй історії жіноча баскетбольна збірна України буде грати у Харкові.

 

Loading...
Loading...
Loading...