Новини » Політика 91 Читать эту новость на русском

Михайло Головко та Тетяна Плачкова у програмі "Треба поговорити", – повне відео

ZIK

Говоримо про ключові події дня - можливий прихід у Раду Володимира В’ятровича, запуск в Україні ринку землі та перспективи нашого членства у НАТО.

У вівторок ввечері, о 20:10, в ефірі телеканалу ZIK  транслювали програму "Треба поговорити" з Тетяною Гончаровою та Назаром Довгим.

Сьогодні в Україні відбулася низка резонансних подій, про які треба поговорити, а допомогли це зробити гості студії – народна депутатка від партії "Опозиційна платформа – За життя" Тетяна Плачкова та народний депутат України VII-VIII скликано від ВО "Свобода" Михайло Головко.

Повне відео випуску можна подивитись тут:

Попередні випуски програми "Треба поговорити" можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Loading...
Loading...
Loading...