Новини » Політика 130 Читать эту новость на русском

Москва закликає Київ закріпити закон про особливий статус Донбасу у Конституції

Ситуація на Донбасі Цензор.нет

Про це сказав представник РФ на переговорах контактної групи з питань Донбасу

Російська делегація у Тристоронній контактній групі (ТКГ) закликала українську сторону розпочати прямі переговори з Донецьком і Луганськом про закріплення особливого статусу Донбасу в Конституції України.

Про це повідомив повноважний представник РФ на переговорах контактної групи з питань Донбасу Борис Гризлов, – повідомляє Інтерфакс-Україна.

За його словами, російська делегація звернула увагу, що 31 грудня 2019 року завершується термін дії українського закону про особливий статус Донбасу.

"Російська делегація закликала київську сторону забезпечити продовження дії цього закону, а також розпочати діалог із представниками Донбасу у політичній підгрупі про поправки до цього закону, необхідні для імплементації "формули Штайнмаєра". А у подальшому – узгодити ці поправки у контактній групі", – сказав він.

Гризлов нагадав, що "для повноцінного набуття чинності особливим статусом... потрібно закріпити його у Конституції".

"Необхідно просуватися до поетапного та повного виконання пунктів комплексу заходів. Представники Росії та ОБСЄ у Контактній групі готові сприяти такому діалогу, і ще раз підтвердили це на сьогоднішній зустрічі", – сказав Гризлов.

Нагадаємо, Разумков пообіцяв, що всі нові закони щодо Донбасу обговорюватимуться із суспільством.

Loading...
Loading...
Loading...