Новини » Політика 482 Читать эту новость на русском

Мосійчук про "політичну паузу" Ірини Луценко: Вона була парламентським бійцем

Ігор Мосійчук, Фото з відкритих джерел

"Луценко відстоювала свою позицію навіть у тих випадках, коли вона була у програші"

Ірина Луценко була абсолютно фаховим депутатом, вона відстоювала свою позицію навіть у тих випадках, коли була у програші.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив народний депутат України VIII скликання Ігор Мосійчук.

Ведучі поцікавилися в Ігоря Мосійчука, чи багато втратить "Європейська Солідарність" після того, як її фракцію покинула Ірина Луценко. Колишній нардеп пригадав, як минулого скликання ВРУ працював разом з Іриною Луценко.

"Хочу сказати, що вона, за наших абсолютно протилежних інколи політичних поглядів на ту чи іншу ситуацію, вона була абсолютно фаховим депутатом, вона відстоювала свою позицію навіть у тих випадках, коли вона була у програші. Я скажу, що вона, у принципі, боєць такий, парламентський. Хоча мені доводилося не раз з нею дебатувати", – сказав Ігор Мосійчук.

Ведучий програми зауважив, що є офіційна причина, яка змусила Ірину Луценко скласти депутатський мандат. Зокрема, він поцікавився, чи ще є якісь версії такого її рішення. Ігор Мосійчук відповів, що, на його думку, причин декілька.

"По-перше, я володію інформацією, що дійсно, в Ірини проблеми зі здоров'ям. Ірина Степанівна лікувалася, тому відкидати цього також не можна. Але друга причина, я думаю, пов'язана з тим, що Ірина, як і її чоловік, Юрій Віталійович, вирішили взяти, як мінімум, політичну паузу, розуміючи те, що цей парламент не довговічний, що під своїми політичними уламками він поховає дуже багатьох політиків, коли настане час краху", – зазначив Мосійчук.

А ось те, що до ВРУ на місце Ірини Луценко зайде Володимир В'ятрович, колишній нардеп вважає "партійним рішенням "ЄС", щоб посилити політичну складову партії, яка зараз намагається опанувати патріотичний електорат.

Нагадаємо, що 12 листопада Верховна Рада припинила повноваження народної депутатки Ірини Луценко.

Також раніше повідомлялося, що нардеп від "Європейської солідарності" Ірина Луценко написала заяву про дострокове припинення повноважень нардепа за станом здоров’я.

Водночас, зазначалося, що її місце може зайняти Наталя Бойко, яка наразі є представником держави у Наглядовій раді НАК "Нафтогаз". Проте, як виявилося, її місце в партії займе Володимир В'ятрович.

загрузка...
загрузка...
Loading...