Новини » Суспільство 838 Читать эту новость на русском

Медики назвали основні помилки під час чищення зубів

Хлопчик чистить зуби. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Після чистки зубів не варто полоскати рот

Британські медики опублікували ряд рекомендацій, пов'язаних з доглядом за зубами. Згідно з їхніми даними, наприклад, після чищення зубів зовсім не обов'язково полоскати порожнину рота водою, передає Країна Здоров’я.

На думку фахівців, в тому, що стосується підтримки чистоти і здоров'я зубів, ми багато робимо неправильно. Зокрема, чистити зуби потрібно не менше двох хвилин, а для чищення найкраще використовувати хорошу пасту з фтором.
Стоматолог Карен Коутс пояснила, що для чистки зубів не потрібно мочити щітку і заповнювати пастою всю її поверхню. Цілком достатнім буде видавити на щітку кількість пасти розміром з горошину. За словами медика, кожен зуб потрібно обробити круговими рухами.
Коутс зазначила, що зуби треба чистити делікатно. Занадто активна чистка може сприяти подразнення і запалення ясен.
Також стоматолог торкнулася питання про те, чи потрібно обполіскувати зуби після чистки пастою. Фахівець вважає, що робити цього не потрібно.
"Коли ви почистите зуби, просто виплюньте зайве, але не полощіть рот. Так ви просто вимиєте весь цей фтор, який щойно нанесли", - пояснила експерт.
Крім цього, після чистки мінімум протягом півгодини не варто пити воду, напої, вживати їжу. На зубах частки фтору після гігієнічної процедури залишаються протягом приблизно 30 хвилин.
Крім того, стоматолог закликала не чистити зуби відразу після їжі: така звичка можете зіпсувати емаль, яка і без того ослаблена до того моменту підвищеною кислотністю через прийом їжі.

Нагадаємо, в Україні протягом тижня кором інфікувалося майже 50 дітей.

 

загрузка...
загрузка...
Loading...