Новини » Політика 72 Читать эту новость на русском

Мазура мають вилучити з обліку Інтерполу найближчим часом, – МЗС

Фото: Facebook/Ігор Мазур Facebook

МВС подало відповідне звернення

Заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль заявила, що Україна очікує вилучення ветерана АТО Ігоря Мазура з розшуку Інтерполу після відповідного звернення МВС.

Про це Зеркаль сказала на брифінгу у вівторок в Києві, пише Європейська правда.

"Я щойно мала контакт з Геращенком (заступником глави МВС. – ред.), і він сказав, що Мазур має бути знятий з цього переліку найближчим часом", – зазначила Зеркаль.

"Ще в суботу вони подали подання і очікують найближчим часом, що генеральний секретар Інтерполу прийме відповідне рішення", – додала вона.

У МВС раніше повідомили, що Ігоря Мазура затримали не на підставі встановлення червоної картки, а шляхом пред’явлення циркулярного повідомлення, поширення якого було обмежене певними країнами.

Нагадаємо, Ігоря Мазура затримали напередодні в Польщі на КПП "Ягодин-Дорогуськ" на запит Росії через канали Інтерполу. РФ звинувачує Мазура в участі в боях на площі "Мінутка"у Грозному в Чечні.

Глава МЗС Польщі Яцек Чапутович заявив, що польські органи влади ухвалять рішення щодо Мазура відповідно до міжнародного права.

10 листопада Мазура передали на поруки генерального консула України у Любліні.

Ігор Мазур – заступник голови "УНА-УНСО", очолював осередок "Правого сектору" Київщини, брав участь в антитерористичній операції на Донбасі, є одним із засновників "Руху опору капітуляції".

Loading...
Loading...
Loading...