Новини » Політика 117 Читать эту новость на русском

Льовочкін про ринок землі: Спочатку слід відновити справедливість, а потім – перейти до референдуму

Сергій Льовочкін

"Народ України на референдумі повинен прийняти рішення, чи буде продаватися земля"

За нинішніх економічних умов у нашій країні відкриття ринку землі пограбує власників земельних паїв, адже вони продаватимуть наділи дуже дешево.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційної платформи – За життя") Сергій Льовочкін.

Парламентар, коментуючи "земельне" питання, нагадав, що сьогодні всі представники фракції "Опозиційної платформи – За життя" вийшли до трибуни у сесійному залі, щоб висловити свою позицію з цього питання. Сергій Льовочкін зазначив, що має бути відновлена справедливість – державна сільськогосподарська земля має бути розділена між тими людьми, які не отримали земельні паї під час первинного розпаювання.

"Спочатку – відновити справедливість, а потім переходити до наступного етапу, який називається "референдум". Народ України на референдумі повинен прийняти рішення, буде чи не буде продаватися сільськогосподарська земля. І лише після цього будь-яка влада – президент, парламент, Кабмін – можуть ухвалювати рішення про запровадження так званого ринку землі. До виконання цих двох умов ми будемо категорично проти законопроєктів", – заявив нардеп.

Сергій Льовочкін застеріг, що за нинішніх економічних умов у нашій країні відкриття ринку землі пограбує власників земельних паїв, адже вони продаватимуть наділи дуже дешево.

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський у відеозверненні, опублікованому на сторінці у Facebook, заявив, що питання продажу землі іноземцям в країні будуть вирішуватися на всенародному референдумі.

Додамо, у понеділок, 11 листопада, учасники акцій протесту проти земельної реформи перекрили головні автомагістралі країни.

Напередодні голова фракції "Слуги народу" Давид Арахамія повідомив, що з порядку денного на вівторок, 12 листопада, забрали законопроект про зняття заборони на продаж сільськогосподарських земель.

Нагадаємо, зранку 12 листопада під стінами Верховної Ради України фермери зібралися на акцію проти продажу сільськогосподарських земель.

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович із трибуни ВРУ закликав об’єднатися навколо захисту української землі.

Loading...
Loading...
Loading...