Новини » Курйози 15372 Читать эту новость на русском

Ляшко відірвався на концерті зірки російського шансону. Відео

Олег Ляшко

Головного скандаліста від української політики зворушила пісня Успенської "К единственному нежному"

Олег Ляшко був на концерт зірки російського шансону Любові Успенської, яка відома своєю підтримкою політики Путіна. У мережі з'явилося відео, на якому одіозний політик танцює "медлячок" в проході концертного залу, пише РБК.

Головного скандаліста від української політики зворушила пісня Успенської "К единственному нежному". Олег Валерійович запросив на танець свою супутницю - дружину Росіту Сайранен, з якою закружляв у чуттєвому танці.

В той час, як більшість глядачів направила камери своїх смартфонів у глядацький зал, дехто зафіксував на відео танець Олега Ляшка з дружиною.

Варто відзначити, що відомий продюсер Ігор Кондратюк різко висловився про візит Любові Успенської в Україну, яка відвідувала Крим після окупації півострова. Кондратюк дорікнув главі СБУ Івану Баканову в тому, що він допускає подібне.

У коментарях користувачі накинулися на політика з жорсткою критикою за його подвійні стандарти.

"Вчора кричав, електрику у Росії купувати не будемо... Сьогодні танцює на концерті проросійської Успенської!" - пише один з юзерів.

"Пристрасний борець за Україну і українську мову, а сам приперся до проросійської вішалки слухати російською, як завжди у нього подвійні стандарти", - обурився коментатор.

Нагадаємо, у мережі з’явилися фотожаби про бійку Ляшка з Герусом.

загрузка...
загрузка...
Loading...