Новини » Політика 88 Читать эту новость на русском

Колишньому гендиректору "Укроборонпрому" Павлу Букіну повідомили про підозру

Йдеться про незадекларовані доходи та майно на суму понад 13 мільйонів

Укроборонпром. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Ексгендиректору "Укроборонпрому" Павлу Букіну повідомили про підозру у недекларуванні статків. Про це зазначає пресслужба Національного антикорупційного бюро.

"12 листопада 2019 року детективи Національного бюро за погодженням із прокурорами САП повідомили колишньому гендиректору ДК "Укроборонпром" про підозру у внесенні недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-1 Кримінального кодексу)", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, під час слідства було встановлено, що ексгенеральний директор не задекларував у 2016 році доходи, нерухоме майно (дві квартири вартістю понад три млн грн) та автомобілі (Range Rover) вартістю 10 млн грн, що є власністю його цивільної дружини.

Нагадаємо, за кілька тижнів до свого звільнення з посади гендиректора ДК "Укроборонпром" Павло Букін встиг підписати наказ про затвердження нового статуту ДК "Укрспецекспорт". Основна його ідея – максимально розширити повноваження керівництва "Укрспецекспорту" і практично вивести компанію з-під контролю державного концерну.

ДК "Укрспецекспорт" – це одне з підприємств ДК "Укроборонпром", яке займається експортом та імпортом зброї, боєприпасів, техніки та іншої продукції військового і подвійного призначення, а також послуг тієї ж сфери. Його глобальне завдання – це розширення міжнародного співробітництва у військово-технічній сфері. Згідно зі звітністю підприємства, минулого року обороти на внутрішньому ринку та за кордоном склали 1,5 мільярди гривень. Чистий прибуток за рік – 235 млн грн. Станом на кінець минулого року там працювало 455 людей, чия середньомісячна зарплатня (без врахування керівництва) складала 37 тис. грн. Генеральний директор отримував 4,5 мільйони на рік.

загрузка...
загрузка...
Loading...