Новини » Політика 408 Читать эту новость на русском

Карасьов: В розпал скандалу з Байденом саме час усунути Кулика з посади

Костянтин Кулик фото: slovoidilo.ua

Президенту Зеленському необхідно робити ставку на українських дипломатів, а не Генпрокурора

Прокурор Костянтин Кулик – упорядник так званого "досьє проти Байденів". У розпал скандалу є всі резони відсторонити його від посади. Про це заявив політолог, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов на своїй сторінці у Facebook.

"Президенту Зеленському необхідно робити ставку на українських дипломатів, а не Генпрокурора. Саме дипломати можуть спробувати вивести ситуацію з "прокурорських інсайдерських ігор" в площину формальних та прозорих каналів і рішень, щоб взяти ситуацію під контроль", – написав він.

"Викликає питання, чому в ГПУ продовжує працювати прокурор Кулик, упорядник так званого "досьє проти Байденів". У розпал скандалу є всі резони хоча б відсторонити його від посади", – додав політолог.

"На майбутнє Україні слід винести урок з "кейса Трампа" і дотримуватися зваженої зовнішньої політики стосовно США: саме дипломати повинні займатися зовнішньою політикою і переговорами, побудовою прагматичних відносин з США. На сьогоднішній день через "самодіяльність" прокурорів на ниві дипломатії, довіра у відносинах України і США істотно знизилась, а дипломатичні відносини опинилися під загрозою", – резюмував Карасьов.

Нагадаємо, 60 народних депутатів, зокрема представники "Слуги народу", "Голосу" і "Батьківщини", підписали колективний запит на усунення Костянтина Кулика. Також підписи за його відставку збирають на сайті офіційного інтернет-представництва президента України.

Читайте також: Звільнення Кулика – це тест для генпрокурора, – експерт

Loading...
Loading...
Loading...