Новини » Політика 160 Читать эту новость на русском

Юрій Бойко: Уже в 13 областях протестують проти продажу землі

Юрій Бойко

Будуть порушені права всіх українських громадян, які мають право на земельні ділянки

Уже в 13 областях, на головних автодорогах України, проходять попереджувальні акції проти запровадження ринку землі.

Про це заявив народний депутат України, співгололова партії "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Бойко під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій, яке транслює телеканал ZIK.

Юрій Бойко наголосив, що це не якась політична акція, ніхто із політиків там не задіяний.

"Там вийшли самі фермери – вчора вони анонсували це у мас-медіа, а сьогодні перейшли до практичних дій", – сказав народний депутат.

За його словами, той, хто запропонував ламати через коліно суспільство без обговорення таких реформ і прийняття їх на референдумі, робить дуже шкідливу річ для нашої держави і для парламенту, зокрема.

Співгололова партії "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Бойко наполягає, щоб законопроєкт, яким планується ввести продаж землі, був знятий з розгляду Верховної Ради, тому що соціальний вибух, який очікується після його розгляду, буде дуже негативним сигналом і для Кабміну, і для парламенту.

"Вважаю, що порушені права громадян при підготовці цього законопроєкту, він кулуарно розроблявся, був затверджений на комітеті аграрної політики у брутальний спосіб – всупереч всім протидіям і всім протестам фермерів", – зазначив він.

Юрій Бойко додав, що будуть порушені права всіх громадян, які мають право на земельні ділянки.

"Наша позиція – зняти його з порядку денного Верховної Ради і розглянути його уже з урахуванням думки суспільства, а не тих радників, яких вони взяли, щоб його прийняти", – наголосив співгололова партії "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Бойко.

Нагадаємо, у понеділок, 11 листопада, учасники акцій протесту проти земельної реформи перекрили головні автомагістралі країни.

Loading...
Loading...
Loading...