Новини » Світ 646 Читать эту новость на русском

ЄС має сформувати “пояс успішних держав” біля Росії - експрем'єр Литви

Андрюс Кубілюс. Фото dt.ua

Євросоюз має розробити нову стратегію стосовно Російської Федерації

Члена Європарламенту Андрюс Кубілюс заявив, що Євросоюзу потрібна чітка стратегія щодо Росії, яка передбачатиме підтримку України, Молдови та Грузії. Про це повідомив колишній прем’єр-міністр Литви Кубілюс на Форумі вільної Росії у Вільнюсі, пише Укрінформ.

За словами політика, така стратегія також передбачатиме формування з цих країн "поясу успішних держав".

"Сьогодні Заходу, Євросоюзу потрібна чітка стратегія щодо Росії. Тут важливо мати не тільки комплексний захист від агресії, а й набагато глибший підхід. Нам потрібен ясний стратегічний погляд. Зокрема, найважливішим завданням має стати допомога у формуванні "поясу успішних держав" - України, Молдови, Грузії. Ми віримо, що в результаті рано чи пізно і Росія повернеться на європейський, демократичний шлях розвитку", - зазначив Андрюс Кубілюс.

Новини за темою: Україна та ЄС посилюють співпрацю у протидії дезінформації

Також експрем’єр додав, що наразі в Європарламенті обговорюється можливість установлення тісних контактів з демократичною частиною суспільства РФ, що протистоїть кремлівському режиму. А саме, йдеться про проведення Форуму друзів європейської Росії та зміцнення зв'язків між ЄС і країнами Східного партнерства - Україною, Грузією та Молдовою.

Нагадаємо, нещодавно заступник міністра розвитку економіки Качка заявив, що Україна та ЄС обговорять можливі зміни до Угоди про асоціацію 18-19 листопада.

загрузка...
загрузка...
Loading...