Новини » Суспільство 686 Читать эту новость на русском

Усі новачки у поліції мають попрацювати патрульними: Геращенко пояснив, навіщо

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко ZIK

"Після реформування поліції з’явилася інша якість кадрів"

У МВС ініціюють, щоб усі поліцейські, які приходять на службу, спочатку працювали кілька років патрульними.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Гість програми під час обговорення теми щодо реформування поліції розповів про ініціативу щодо нових поліцейських, які приходять на службу у правоохоронні органи.

"Ми хочемо, щоб тепер всі поліцейські повністю, якщо вони приходять на службу, спочатку працювали кілька років патрульним, і тільки після того йшли далі, нагору. Для чого це потрібно? Щоб людина бачила, що таке оформлення ДТП, що таке виїзд на якийсь грабіж, розбій, крадіжку, що таке переслідування злочинців, і тільки після цього вони зможуть іти далі, бути слідчими", – сказав Антон Геращенко.

Заступник міністра запевнив, що після реформування поліції з’явилася інша якість кадрів, яких сьогодні наймають на роботу. Він повідомив, що зараз триває конкурсна система набору на патрульну службу і на інші органи поліції.

"Зараз ми намагаємося за рахунок підвищення заробітної плати робити так, щоб хороші люди залишалися у нас, але це дуже складна проблема", – сказав Антон Геращенко.

Як повідомляли, уповноважена ВРУ з прав людини у 2012-2017 роках Валерія Лутковська заявила, що впровадження патрульної поліції було лише показовою дією реформи. Натомість ліквідували Державну автомобільну інспекцію, що призвело до нехтування водіями ПДР і, як наслідок – збільшення кількості загиблих на дорогах.

А ось колишній голова партії і чинний спікер ВРУ Дмитро Разумков заявляв, що реформа поліції була позитивною.

Loading...
Loading...
Loading...