Новини » Економіка 82 Читать эту новость на русском

Україна лібералізує повітряне сполучення з Катаром

В Мінінфраструктури відбулась зустріч міністра інфраструктури Владислава Криклія із президентом адміністрації цивільної авіації Катара Абдули бін Насера Туркі Аль-Субаей

В Мінінфраструктури відбулась зустріч міністра інфраструктури Владислава Криклія із президентом адміністрації цивільної авіації Катара

Уряди України і Катару підписали протокол про внесення змін і доповнень до угоди про повітряне сполучення, що дозволить лібералізувати умови здійснення регулярних повітряних перевезень.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури України у Facebook.

"Ми лібералізуємо повітряне сполучення між Україною та державою Катар. Підписання сьогоднішнього протоколу дозволить розширити доступ авіапідприємств обох країн до ринку авіаперевезень, усуне обмеження щодо кількості виконуваних рейсів, типів повітряних суден, а також пунктів призначення на територіях обох країн", – наголосив Криклій.

За словами Криклія, підписання даного Протоколу дозволить лібералізувати умови здійснення регулярних повітряних перевезень між Україною та Катаром.

"Участь у зустрічі також взяли голова Державної авіаційної служби України Олександр Більчук, представники посольства Держави Катар в Україні та Управління цивільної авіації Катару", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Мінінфраструктури звільнило керівника найбільшого морського порту України.

загрузка...
загрузка...
Loading...