Новини » Економіка 5399 Читать эту новость на русском

Супермаркети Ахметова йдуть з ринку через борги в 1 мільярд

Супермаркет "Бруснічка" з відкритих джерел

З моменту початку воєнного конфлікту на Донбасі "Український рітейл" позбувся 53 магазинів

Компанія "Український Рітейл", що входить до групи СКМ Ріната Ахметова, закриває мережу супермаркетів "Брусничка" через втрату магазинів на окупованих територіях та заборгованість у понад 1 мільярд гривен, заявив генеральний директор "Українського Рітейла" Євген Хворостянко, в інтерв’ю НВ.

"З моменту початку воєнного конфлікту на Донбасі "Український рітейл" позбувся 53 магазинів, що залишилися на непідконтрольній території. Це були найбільші магазини в мережі Брусничка, вони приносили 80% всього прибутку", — говорить Хворостянко.

Зазначається, що спочатку "Брусничка" переїхала і спробувала розвиватися у Дніпрі, але через високу конкуренцію ідея провалилась.

Заборгованість компанії становить 1,098 млрд грн, сказано в ухвалі суду. Банкам компанія винна близько 186 млн грн, співробітникам — 6,5 млн грн. Але найбільша заборгованість, в розмірі 652 млн грн у ритейлера перед постачальниками.

Повідомляється, що активів компанії не вистачить, щоб розрахуватися з усіма боргами. Балансова вартість активів "Українського рітейлу" становить близько 223 млн грн, а розмір дебіторської заборгованості — близько 34 млн грн.

Брусничка — це друга українська мережа після Амстора Вадима Новинського, яка закривається після початку війни на Донбасі. 3 жовтня Госпсуд Дніпропетровської області визнав банкрутом ТОВ "Торгівельний будинок "Амстор" і відкрив ліквідаційну процедуру.

Нагадаємо, у Харкові поблизу супермаркету сталася перестрілка: Одна людина загинула, ще одну поранено.

Loading...
Loading...
Loading...